Lubisz dobry hip hop o dobrym życiu? Posłuchaj… Taty Hemingwaya.

Ania Hofman
20 grudnia 2017

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kamil Pivot nagrał płytę, dzięki której na Waszej twarzy zagości zaciesz. 

Tato Hemingway zamiast Taco Hemingwaya? Jeśli macie już dosyć słuchania polskiego hio hopu o Warszafce, gangsterce, lanserstwie czy imprezkach – sięgnijcie po nowy album Kamila Pivota. Płyta, której od 15 grudnia można posłuchać w sieci, jest szczera, zabawna, inteligentna… po prostu dobra.

Na Tacie Hemingwayu Pivot lekko rymuje do jazzowo-soulowych sampli Urba. O czym? O wychowywaniu dzieciaków, czekaniu do pierwszego, wypadach na rower i innych aspektach polskiej rzeczywistości. Bynajmniej, nie szarej. Płyta Pivota jest bardzo barwna – zarówno muzycznie, jak i tekstowo – a do płyty dla małych i dużych dzieciaków dołączono 8 kolorowanek autorstwa Jacka Walesiaka ze studia UVMW. Oczywiście na uwagę, brawa i ukłony zasługuje też oryginalna okładka zaprojektowana przez syna rapera.

Świetne cieplutkie bity. Miłe dojrzałe teksty. Genialne w prostocie. Takie recenzje Tato Hemingway zebrał na Facebooku. A jednyną wadą, jaką wytknięto nowej płycie Pivota jest to, że jest za krótka.

Polecamy Wam Tatę Hemingwaya do odsłuchu, choćby przy robieniu przedświątecznych porządków. Nowy album Kamila Pivota obudzi drzemiącego w Was dzieciaka, albo… rodzica. ;)

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: