LTE Boys wyruszają w trasę koncertową


14 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

LTE Boys to jeden z najbardziej rozpoznawalnych podziemnych kolektywów hip-hopowych w Polsce. mlodyskiny, młody yerba i maly elvis zagrają w Poznaniu. Sprawdźcie szczegóły.

Inspiracje soundcloudową sceną hip-hopową, niecodzienny image i nostalgiczna, często kiczowata stylistyka rodem z lat 90. to elementy rozpoznawcze mlodegoskinego, młodego yerby i malego elvisa. W Warszawie zagrają koncert promujący ich ostatnie wydawnictwa.

Podczas koncertów na pewno nie zabraknie największych hitów spod szyldu LTE Boys.

młody yerba feat. mlodyskiny, maly elvis – GLOBAL

mlodyskinny – WASTE

Pomimo tego, że każdy z raperów podczas eventu będzie promował swoją najnowszą muzykę, to największą gratką dla fanów kolektywu LTE Boys jest pierwsze wydawnictwo mlodegoskinego.

Na WASTE znalazły się takie hity jak Crystal Tears i 992. Album jest dokładnie tym, z czego skiny jest doskonale znany. Inspiracje twórczością Lil Peepa i Lil Tracy’ego są wyraźnie słyszalne. Natomiast krążek to doskonały przykład tego, że obecnie nie da się zamknąć rapu w sztywnych ramach.

mlodyskiny

mlodegoskinego możecie także kojarzyć z twórczości pozamuzycznej. Całkiem niedawno raper realizował się w projekcie youtube’owym o nazwie ahus. Jednak jak sam przyznał, to muzyka jest czymś, w czym może być sobą w 100%.

mlodyskiny – 992

LTE Boys – 21.02.2020 – Próżność, Poznań

Jeżeli jesteście fanami kolektywu i chcecie usłyszeć największe przeboje podziemnego składu, to musicie zaopatrzyć się w wejściówki na ich koncert w Poznaniu. Z pomocą przychodzi Biletomat.pl, gdzie w cenie 35 zł możecie zdobyć bilety na to wydarzenie

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

mlodyskiny, młody yerba, maly elvis w Poznaniu

Biletomat.pl
od 35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.