Londyński electro pop w Warszawie! Kero Kero Bonito zagrają na Smolnej.


19 września 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Listopadowy koncert odbędzie się w ramach trasy The Time ‘n’ Place .

Kero Kero Bonito to “tercet egzotyczny”, który pięknie miesza electro pop z indie rockowym klimatem. Zespół tworzy pochodząca z Japonii wokalistka oraz dwóch kumpli w Wielkiej Brytanii.

Zespół, który na swoim koncie ma mixtape “Intro Bonito”, album “Bonito Generation” oraz takie single jak “Flamingo” czy “Trampoline”. Już wkrótce odbędzie się premiera kolejnej, długogrającej płyty Kero Kero Bonito pt. “Time ‘n’ Place”, którą zapowiadają kawałki “Only Acting” oraz “Time Today”, wskazujące na indie-rock’owy klimat materiału.

Warszawski koncert Kero Kero Bonito odbędzie się 29 listopada 2018 w klubie Smolna. Wlotki są do zgarnięcia na Biletomat.pl. :)

Listopadowy koncert odbędzie się w ramach trasy The Time ‘n’ Place . Kero Kero Bonito to “tercet egzotyczny”, który pięknie miesza electro pop z indie rockowym klimatem. Zespół tworzy pochodząca z Japonii wokalistka oraz dwóch kumpli w Wielkiej Brytanii. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, […]

Obserwuj nas na instagramie:


 

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →