W łódzkiej fabryce wybrzmi muzyka niezależna. Wiemy, kto zagra na Festiwalu Domoffon!


11 lipca 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Lubisz ambitną muzę? Kręcą Cię oryginalne projekty i niekonwencjonalne podejście? Koniecznie wybierz się do Łodzi na Festiwal Domoffon!

Już na początku września w łódzkim kompleksie pofabrycznym OFF Piotrkowska odbędzie się 3. edycja Festiwalu Domoffon.

Tym razem w Łodzi usłyszeć będzie można najciekawsze, niezależne i offowe projekty. Pierwszego dnia na scenie klubu DOM wystąpi Anthony Rother, producent i kompozytor muzyki elektronicznej. Gwiazdą drugiego dnia festiwalu będzie brytyjska formacja The Horrors – grająca alternatywnego rocka.

Poza tym w programie festiwalu znaleźli się tacy artyści, jak 19 Wiosen, Robert Piernikowski, Alles, SIKSA, We draw A, Tsvey, Eric Shoves Them In His Pockets.

Nie lada gratką będą też koncerty najlepszego perkusisty w NYC” Village Voice – Grega Foxa oraz lutnisty Jozefa Van Wissema, który stworzył ścieżkę dźwiękową do filmu Jima Jarmuscha Only Lovers Left Alive.

 

Lubisz ambitną muzę? Kręcą Cię oryginalne projekty i niekonwencjonalne podejście? Koniecznie wybierz się do Łodzi na Festiwal Domoffon! Już na początku września w łódzkim kompleksie pofabrycznym OFF Piotrkowska odbędzie się 3. edycja Festiwalu Domoffon. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →