Little Big ponownie w Polsce! Rave’owa bomba zagra w 2019 roku.


26 listopada 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Warszawską Progresję opanuje #SkibidiChallenge!

Ich klip do “Big Dick” w 2016 roku został uznany najbardziej tandetnym teledyskiem na Berlin Music Video Awards, a produkcją do “Skibidi” podbili internet nabijając w pierwszym tygodniu ponad 17 milionów wyświetleń. Porównuje się ich do Die Antwoord, oni sami inspirują się m.in. The Prodigy, Nirvaną. Scooterem czy Cannibal Corpes, a na scenie podczas największych festiwali występowali z takimi artystami, jak Yelawolf, Snoop Dogg i Queens of the Stone Age.

Little Big – szalony zespół z Petersburga, który tworzy muzykę na pograniczu rapu i rave’u, 16 kwietnia 2019 roku zagra w warszawskiej Progresji. Wlotki na koncert znajdziecie na Biletomat.pl!

 

Warszawską Progresję opanuje #SkibidiChallenge! Ich klip do “Big Dick” w 2016 roku został uznany najbardziej tandetnym teledyskiem na Berlin Music Video Awards, a produkcją do “Skibidi” podbili internet nabijając w pierwszym tygodniu ponad 17 milionów wyświetleń. Porównuje się ich do Die Antwoord, oni sami inspirują się m.in. The Prodigy, Nirvaną. Scooterem czy Cannibal Corpes, a na […]

Obserwuj nas na instagramie:


 

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →