Lipali z premierowym materiałem na koncercie w Poznaniu

Obserwuj nas na instagramie:

Zespół Lipali zapowiada trasę koncertową promującą najnowszą płytę, która na rynku ukaże się jesienią tego roku. 23 listopada zagrają w poznańskim Klubie U Bazyla. Sprawdź szczegóły.

Lipali powstał na bazie solowego projektu Tomka „Lipy” Lipnickiego, który po rozpadzie legendarnego już Illusion wciąż odczuwał muzyczny głód.

W 2003 roku dołączyli do niego Adrian „Qlos” Kulik i Łukasz „Luk” Jeleniewski. Jako trio nagrali cztery studyjne albumy: Pi, Bloo, Trio, 3850. Wybrzmiały na nich takie hity jak Upadam, Popioły czy Jeżozwierz.

Po ponad dekadzie do zespołu dołączył Roman Bereźnicki i w tak poszerzonym składzie panowie pracowali nad krążkiem Fasady, który ukazał się pod koniec 2015 roku. Z końcem minionego roku nastąpiła zmiana na basie – “Qlosa” zastąpił Łukasz “Gajowy” Gajowniczek.

Aktualnie zespół pracuje nad materiałem na nową płytę, która powinna pojawić się w 2019 roku.

Lipali koncert premierowy – bilety

Nie znamy jeszcze tytułu nowej płyty ani dokładnej daty premiery. Jednak już dziś możecie kupić bilety na premierowy występ, podczas którego zespół zaprezentuje nowe kawałki.

Koncert odbędzie się 23 listopada w poznańskim Klubie U Bazyla. Bilety w cenie 45 PLN są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Zespół Lipali zapowiada trasę koncertową promującą najnowszą płytę, która na rynku ukaże się jesienią tego roku. 23 listopada zagrają w poznańskim Klubie U Bazyla. Sprawdź szczegóły. Lipali powstał na bazie solowego projektu Tomka „Lipy” Lipnickiego, który po rozpadzie legendarnego już Illusion wciąż odczuwał muzyczny głód. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →