materiały promocyjne

Lil Tjay zagra w Warszawie!


27 stycznia 2023

Podziel się newsem:

Już 3 kwietnia do Polski przyjedzie Lil Tjay. Autor hitów Calling My Phone i F.N. zagra na warszawskiej hali EXPO XXI.

Nowa gwiazda amerykańskiej sceny

Lil Tjay jest jednym z najbardziej obiecujących młodych raperów w Stanach Zjednoczonych. Jego największe hity, Calling My Phone czy F.N., przekroczyły granicę 500 milionów odsłuchów w serwisie Spotify. Oba dotychczasowe albumy w jego dyskografii, True 2 Myself i Destined 2 Win, pokryły się w Stanach platyną, a więc sprzedały się w milionie egzemplarzy.

Lil Tjay szykuje nowy materiał

Po dwuletniej przerwie raper szykuje nowy materiał, który promują single Clutchin My Strap, In My Head, Goin Up, Beat The Odds oraz Give You What You Want. Już niedługo nadarzy się okazja, by wszystkie te utwory usłyszeć w Polsce. Lil Tjay przyjedzie bowiem promować swoje nadchodzące wydawnictwo.

Lil Tjay – F.N 

Kup bilety na koncert Lil Tjaya!

Już 3 kwietnia młody raper wystąpi na hali EXPO XXI w Warszawie. Bilety na to wydarzenie są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl. Oprócz standardowej wejściówki w formie elektronicznej, możecie nabyć także specjalny bilet kolekcjonerski, który jest nie tylko prawdziwą gratką dla „zbieraczy”, ale wielu z was z pewnością po latach przypomni niezapomniane chwile spędzone na warszawskim evencie. Spieszcie się! Powoli kończą się kolejne pule wejściówek.

Lil Tjay zagra w Warszawie!

Już 3 kwietnia do Polski przyjedzie Lil Tjay. Autor hitów Calling My Phone i F.N. zagra na warszawskiej hali EXPO XXI. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? Nowa […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →