Lil Peep w klipie “Life is Beautiful” – nowe video zapowiada pośmiertną płytę rapera!


08 listopada 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Utwór pochodzi z 2015 roku.

Pośmiertny album Lil Peepa w końcu ujrzy światło dzienne. Raper nagrał materiał na swoją płytę Come Over When You’re Sober Pt. 2 jeszcze przed tragiczną śmiercią. Przypomnijmy, Lil Peep zmarł 15 listopada 2017 roku na skutek przedawkowania mieszaniny fentanylu i alprazolamu. Miał zaledwie 21 lat.

W sieci pojawił się właśnie drugi singiel zapowiadający wydawnictwo – “Life Is Beautiful”, do którego Mezzy stworzył klip z materiałów nagranych przez Lil Peepa w jego domu w nowojorskim Long Beach.

Gus napisał tę piosenkę na początku 2015 roku. Razem z przyjacielem nagrali trochę materiału w naszym domu w Long Beach w Nowym Jorku, gdzie nakręcono też kilka innych jego teledysków. Gus lubił nagrywać w piwnicy i w garażu. Lubił bawić się atmosferą. W tym klipie bawił się grą światłocienia. Był też bardzo dumny ze swoich nowych okularów. Potrzebował specjalnych okularów korekcyjnych i to była jego jedyna para.

Tak z okazji premiery nowego klipu Lil Peepa wspomina jego matka, Liza Womack.

Zobaczcie nowy teledysk Lil Peepa. Premiera jego pośmiertnego krążka Come Over When You’re Sober Pt. 2 już 9 listopada!

Utwór pochodzi z 2015 roku. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Pośmiertny album Lil Peepa w końcu ujrzy światło dzienne. Raper nagrał materiał na swoją płytę Come Over When […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →