Lider zespołu Linkin Park NIE ŻYJE! Chester Bennington popełnił SAMOBÓJSTWO?


20 lipca 2017

Obserwuj nas na instagramie:

O tragedii poinformował amerykański portal TMZ.com.

Mamy bardzo smutną wiadomość dla wszystkich fanów Linkn Park i dobrego rocka. Chester Bennington NIE ŻYJE! Według informacji zdobytych przez amerykański portal TMZ.com wokalista popełnił samobójstwo w wieku 41 lat.

Jak podaje portal, Chester Bennington powiesił się w swojej posiadłości w Palos Verdes Estates w Los Angeles. Ciało muzyka znaleziono w jego domu 20 lipca 2017 roku.

Według amerykańskich mediów Chester Bennington od wielu lat walczył z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu oraz depresją. Był żonaty i osierocił 6 dzieci.

Chester Bennington był wokalistą i liderem takich zespołów, jak Linkin Park, Dead by Sunrise i Stone Temple Pilots. W 2006 roku znalazł się na 46. miejscu w rankingu 100 najlepszych wokalistów wszech czasów według Hit Parader.

O tragedii poinformował amerykański portal TMZ.com. Mamy bardzo smutną wiadomość dla wszystkich fanów Linkn Park i dobrego rocka. Chester Bennington NIE ŻYJE! Według informacji zdobytych przez amerykański portal TMZ.com wokalista popełnił samobójstwo w wieku 41 lat. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →