Leniwe połączenie elektroniki i R&B na żywo! Rhye w czerwcu zagra w Polsce.


13 marca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Jedyny koncert kanadyjskiego muzyka odbędzie się 11 czerwca w warszawskiej Progresji.

Kiedy w 2012 roku zaczynali swoją karierę, nikt nie wiedział, kto kryje się za projektem Rhye. Rok później, wydając debiutancki krążek, ujawnili swoją tożsamość. Robin Hannibal i Milosh na płycie “Woman “stworzyli niezwykłe połączenie elektroniki z emocjonalnym R&B.

Ich debiut zebrał świetne recenzje w takich periodykach, jak SPIN, Rolling Stone czy Pitchfork. Po 5 latach Rhye (już bez Hannibala) powrócił z albumem “Blood”. Tym razem Milosh balansując między nowoczesnym brzmieniem, a muzycznymi emocjami – skierował się ku temu drugiemu.

Jest to produkcja pozbawiona oszustw, zaprogramowanych dźwięków, a wszystko grane jest na żywo. Opowiada o ludzkich emocjach i wyróżnia się w czasach, gdy muzyka staje się bardziej syntetyczna. To brzmienia, które podtrzymują człowieka.

I to właśnie na taką muzyczną szczerość i emocje możecie liczyć na jedynym koncercie Rhye w Polsce, który odbędzie się 11 czerwca w warszawskiej Progresji.

Na Biletomat.pl znajdziecie wlotki na imprezę, a na naszym fanpejdżu – konkurs z wlotkami na koncert! Bądźcie czujni. :)

Jedyny koncert kanadyjskiego muzyka odbędzie się 11 czerwca w warszawskiej Progresji. Kiedy w 2012 roku zaczynali swoją karierę, nikt nie wiedział, kto kryje się za projektem Rhye. Rok później, wydając debiutancki krążek, ujawnili swoją tożsamość. Robin Hannibal i Milosh na płycie “Woman “stworzyli niezwykłe połączenie elektroniki z emocjonalnym R&B. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →