Leniwe połączenie elektroniki i R&B na żywo! Rhye w czerwcu zagra w Polsce.

Ania Hofman
13 marca 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Jedyny koncert kanadyjskiego muzyka odbędzie się 11 czerwca w warszawskiej Progresji.

Kiedy w 2012 roku zaczynali swoją karierę, nikt nie wiedział, kto kryje się za projektem Rhye. Rok później, wydając debiutancki krążek, ujawnili swoją tożsamość. Robin Hannibal i Milosh na płycie „Woman „stworzyli niezwykłe połączenie elektroniki z emocjonalnym R&B.

Ich debiut zebrał świetne recenzje w takich periodykach, jak SPIN, Rolling Stone czy Pitchfork. Po 5 latach Rhye (już bez Hannibala) powrócił z albumem „Blood”. Tym razem Milosh balansując między nowoczesnym brzmieniem, a muzycznymi emocjami – skierował się ku temu drugiemu.

Jest to produkcja pozbawiona oszustw, zaprogramowanych dźwięków, a wszystko grane jest na żywo. Opowiada o ludzkich emocjach i wyróżnia się w czasach, gdy muzyka staje się bardziej syntetyczna. To brzmienia, które podtrzymują człowieka.

I to właśnie na taką muzyczną szczerość i emocje możecie liczyć na jedynym koncercie Rhye w Polsce, który odbędzie się 11 czerwca w warszawskiej Progresji.

Na Biletomat.pl znajdziecie wlotki na imprezę, a na naszym fanpejdżu – konkurs z wlotkami na koncert! Bądźcie czujni. :)

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.