LemON zapowiedział przerwę w działalności. Już niedługo ich ostatni koncert!


14 września 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Ale na szczęście mamy też kilka dobrych info dla fanów zespołu!

LemON postanowił na chwilę odpocząć od wspólnego nagrywania i koncertowania. O decyzji o tymczasowym zawieszeniu działalności grupa poinformowała fanów na Facebooku.

Ale na szczęście – nie ma tego złego… Zamiast działania wespół zespół członkowie grupy LemON zajmą się solową działalnością i pracą przy innych projektach. 

Kochani, Zapraszamy na ostatni koncert LemON w tym roku, prawdopodobnie ostatni do lata 2019. Koncert odbędzie się 16.09 w Warszawie w Parku nad Balatonem o 20:00 ! W międzyczasie śledźcie artystyczne działania każdego z nas z osobna na naszych fanpage’ach, bo będzie się tam dużo działo!

Tak LemON pożegnał się z fanami na swoim Fanpage’u.

Fani zespołu LemON muszą więc uzbroić się w cierpliwość, bowiem wielki come back grupa zapowiedziała na lato 2019!

Ale na szczęście mamy też kilka dobrych info dla fanów zespołu! LemON postanowił na chwilę odpocząć od wspólnego nagrywania i koncertowania. O decyzji o tymczasowym zawieszeniu działalności grupa poinformowała fanów na Facebooku. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →