Lemon Tree w Łomiankach zaprasza na sierpniowe koncerty. Mamy bilety


09 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

W letnie wieczory w Lemon Tree w Łomiankach odbywać się będą koncerty polskich artystów. Sprawdźcie, kogo tam usłyszymy.

Klub Lemon Tree w Łomiankach zaprasza na koncerty polskich artystów. Pierwszy już za tydzień. Sprawdźcie, kto wystąpi.

14 sierpnia – Julian Lesiński – Lemon Tree, Łomianki

Julian Lesiński jest wokalistą, aktorem oraz uczestnikiem programu Szansa na sukces Opole 2020. W swojej autorskiej twórczości stawia na współczesne popowo-elektroniczne brzmienia.

Posłuchajcie jego najnowszego singla Spójrz:

Julian Lesiński – Spójrz⁣⁣⁣

Podczas koncertu Julian Lesiński wykona znane już szerszej publiczności utwory, jak i zupełnie premierowe piosenki. Artysta zabierze Was w klimatyczną i energetyczną podróż. Bilety na to wydarzenie są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

21 sierpnia – Nawrocki & Deriglasoff – Lemon Tree, Łomianki

Nawrocki & Deriglasoff to elektroniczny duet estradowy dwójki starych kumpli, weteranów sceny niezależnej i alternatywnej. Łącząc oszczędne akustyczne instrumentarium z nienachalną elektroniką, wykonują piosenki własnego autorstwa z bogatego repertuaru zgromadzonego na przestrzeni wielu lat działalności. W swoich występach łączą elementy wodewilu, country, punk rocka, offowego kabaretu i trójmiejskiego big beatu. 

Podczas koncertu w Łomiankach będzie można usłyszeć utwory z repertuaru zespołów, które muzycy niegdyś tworzyli lub tworzą nadal (m.in. Dzieci Kpt. Klossa, Kobiety, Deriglasoff Band, Kury, Apteka, Nawrocki Folk Computer Band, Pudelsi). Bilety znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

28 sierpnia – Leepeck – Lemon Tree, Łomianki

Leepeck to warszawski muzyk, kompozytor i autor tekstów. Laureat Super Jedynki na Festiwalu w Opolu w 2007 roku, otwierał koncerty m.in. takich gwiazd jak Green Day, T.Love oraz występował na festiwalach Woodstock, Spring Break i na wielu innych polskich i zagranicznych scenach. Obecnie pracuje nad drugim albumem z polskimi tekstami. Zapowiada go singiel z gościnnym udziałem Anity LipnickiejNa Mnie Już Czas.

Leepeck (feat. Anita Lipnicka) – Na Mnie Już Czas

Artysta na koncercie w Lemon Tree zaprezentuje znane już utwory, ale z pewnością nie zabraknie także premierowych kawałków. Bilety możecie kupić na stronie Biletomat.pl.

10 września – Grażyna Łobaszewska – Lemon Tree, Łomianki

Grażyna Łobaszewska od lat zachwyca publiczność nie tylko wykonaniem piosenek napisanych specjalnie dla niej przez najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej, ale także jej własnymi interpretacjami standardów jazzowych czy gospel. Połączenie jednego z najwybitniejszych głosów i charyzmy z doskonałym repertuarem w często odświeżonych aranżacjach stanowi gwarancję niezapomnianych przeżyć i wzruszeń na najwyższym artystycznym poziomie.

Grażyna Łobaszewska – Czas nas uczy pogody

Jeśli szukasz w muzyce piękna, prawdy czy kunsztu wykonawczego, jeżeli chcesz wysłuchać ciekawych opowieści, to 10 września w Lemon Tree, znajdziesz się we właściwym miejscu. Bilety są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Bilety na koncerty w Lemon Tree w Łomiankach

Biletomat.pl
od 30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.