Legendarny Afrojax zagra w Poznaniu koncert TYLKO DLA DOROSŁYCH!


08 października 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Na koncercie pojawią się utwory z trzech solowych płyt artysty oraz jeszcze jednej nie wydanej. Nie zabraknie też… przykrych niespodzianek. ;)

Brutalny, inwazyjny, trupistyczny, bezczelny i bezkompromisowy. Taki jest Legendarny Afrojax, który przez wiele lat uczestniczył w dziesiątkach projektów sceny niezależnej.

Był współzałożycielem zespołu Afro Kolektyw oraz grupy synthpopowej Surowa kara za grzechy. Pod pseudonimem Peter Bergstrand współpracował z zespołami Furia Futrzaków i Newest Zealand. Nagrywał m.in. z takimi raperami, jak Łona czy Ten Typ Mes. Udało mu się nawet wygrać teleturniej “Jeden z Dziesięciu”! ;)

Niedługo w Poznaniu będzie okazja, by usłyszeć i zobaczyć, co Afrojax wyprawia na scenie. Niebanalny, legendarny, niepokorny i zdecydowanie niegrzeczny artysta wystąpi TYLKO DLA DOROSŁYCH w poznańskim Pawilonie Nowa Gazownia. Koncert odbędzie się 10 października 2018 o godz. 20:00.

Organizatorem wydarzenia jest Estrada Poznańska. Bilety na koncert znajdziecie TUTAJ.

Na koncercie pojawią się utwory z trzech solowych płyt artysty oraz jeszcze jednej nie wydanej. Nie zabraknie też… przykrych niespodzianek. ;) Brutalny, inwazyjny, trupistyczny, bezczelny i bezkompromisowy. Taki jest Legendarny Afrojax, który przez wiele lat uczestniczył w dziesiątkach projektów sceny niezależnej. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →