Legenda trip hopu powraca do Polski! Morcheeba zagra u nas aż 3 koncerty!


07 listopada 2018

Podziel się newsem:

Grupa poza swoimi największymi hitami zagra materiał z dziewiątego albumu „Blaze Away”.

Ogłaszamy kolejne ciekawe wydarzenie muzyczne 2019 roku! Do polski powraca Morcheeba, legendarny zespół trip hopowy, który obecny jest na scenie od ponad dwóch dekad!

Morcheeba zagra w Polsce aż 3 razy. 27 lutego 2019 zespół wystąpi w warszawskiej Progresji, dzień później w klubie B90 w Gdańsku, a 1 marca przyszłego roku w krakowskim Kwadracie. Bilety na wszystkie trzy koncerty znajdziecie na Biletomat.pl. Sprzedaż staruje już 9 listopada o godz. 11:00.

Na koncertach w Polsce Morcheeba zaprezentuje materiał ze swojego najnowszego krążka, ale na pewno nie zabraknie też najbardziej znanych kawałków zespołu, jak „The Sea”, Otherwise”, czy „Rome Wasn’t Built In A Day”.

Grupa poza swoimi największymi hitami zagra materiał z dziewiątego albumu „Blaze Away”. Ogłaszamy kolejne ciekawe wydarzenie muzyczne 2019 roku! Do polski powraca Morcheeba, legendarny zespół trip hopowy, który obecny jest na scenie od ponad dwóch dekad! Morcheeba zagra w Polsce aż 3 razy. 27 lutego 2019 zespół wystąpi w warszawskiej Progresji, dzień później w klubie […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
110 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.