Legenda trip hopu powraca do Polski! Morcheeba zagra u nas aż 3 koncerty!


07 listopada 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Grupa poza swoimi największymi hitami zagra materiał z dziewiątego albumu “Blaze Away”.

Ogłaszamy kolejne ciekawe wydarzenie muzyczne 2019 roku! Do polski powraca Morcheeba, legendarny zespół trip hopowy, który obecny jest na scenie od ponad dwóch dekad!

Morcheeba zagra w Polsce aż 3 razy. 27 lutego 2019 zespół wystąpi w warszawskiej Progresji, dzień później w klubie B90 w Gdańsku, a 1 marca przyszłego roku w krakowskim Kwadracie. Bilety na wszystkie trzy koncerty znajdziecie na Biletomat.pl. Sprzedaż staruje już 9 listopada o godz. 11:00.

Na koncertach w Polsce Morcheeba zaprezentuje materiał ze swojego najnowszego krążka, ale na pewno nie zabraknie też najbardziej znanych kawałków zespołu, jak „The Sea”, Otherwise”, czy „Rome Wasn’t Built In A Day”.

Grupa poza swoimi największymi hitami zagra materiał z dziewiątego albumu “Blaze Away”. Ogłaszamy kolejne ciekawe wydarzenie muzyczne 2019 roku! Do polski powraca Morcheeba, legendarny zespół trip hopowy, który obecny jest na scenie od ponad dwóch dekad! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →