Legenda hip-hopu powraca do Polski! DJ PREMIER w lipcu zagra dwa koncerty.


25 maja 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Współtwórca legendarnego projektu Gang Starr odwiedzi Warszawę i Wrocław.

Był odpowiedzialny za brzmienie płyt takich artystów jak NAS, The Notorious B.I.G., JAY Z, Snoop Dogg, KRS-One, czy Mos Def. Współtworzył albumy, które odmieniły oblicze hip-hopu. Jego podkłady przeszły do klasyki gatunku i praktycznie nie ma bitwy freestyle’owej, która obeszłaby się bez produkcji Preemo.

DJ PREMIER – jedna z najbardziej zasłużonych postaci w historii światowego hip hopu – powraca do Polski, by dla polskich fanów zagrać dwa koncerty!

Współtwórca legendarnego projektu Gang Starr wystąpi 7 lipca w ogrodzie stołecznego klubu Iskra Pole Mokotowskie oraz 8 lipca w centrum koncertowym A2 we Wrocławiu. 

DJ PREMIER na obu koncertach zabierze nas w podróż do świata nowojorskiego Brooklynu serwując swoje najlepsze numery! 

DJ PREMIER W POLSCE – KONCERTY

Supporty: info wkrótce

07.08.2018  – Warszawa, klub Iskra

08.08.2018 – Wrocław, A2 Centrum Koncertowe

Współtwórca legendarnego projektu Gang Starr odwiedzi Warszawę i Wrocław. Był odpowiedzialny za brzmienie płyt takich artystów jak NAS, The Notorious B.I.G., JAY Z, Snoop Dogg, KRS-One, czy Mos Def. Współtworzył albumy, które odmieniły oblicze hip-hopu. Jego podkłady przeszły do klasyki gatunku i praktycznie nie ma bitwy freestyle’owej, która obeszłaby się bez produkcji Preemo. Zobacz także […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →