Lech Janerka gościem specjalnym podczas Audio Video Show 2019


02 października 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

W dniach 8-10 listopada odbędzie się 23. edycja Audio Video Show, czyli największej w Polsce wystawy sprzętu audio i video. W tym roku gościem specjalnym będzie Lech Janerka.

Audio Video Show 2019

Wszyscy odwiedzający wystawę Audio Video Show 2019 zobaczą zarówno mobilne rozwiązania technologiczne na każdą kieszeń, jak i systemy audio video o wartości milionów złotych. Swoje urządzenia zaprezentują znani producenci, jak: Sony, LG, Phillips, Panasonic, Sennheiser, Denon czy Yamaha.

Zwiedzający będą mogli wziąć również udział w prelekcjach, wykładach oraz spotkaniach ze znanymi muzykami i dziennikarzami. Ambasadorem wydarzenia jest szef radiowej Trójki – Piotr Metz. Dziennikarz z PGE Narodowego przeprowadzać będzie audycje z gośćmi. Będą to m.in.: Lech Janerka, znawca gramofonów Michael Fremer oraz Adam Mokrzycki – organizator AVS.

audio video show 2019 lech janerka

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nawiązaliśmy współpracę z tak znanymi i cenionymi osobistościami ze świata dobrego brzmienia. Nieustannie staramy się, aby wystawa była jeszcze bardziej interesująca dla zwiedzających. Mamy nadzieję, że każdy fan najwyższej jakości obrazu i dźwięku znajdzie coś dla siebie.

Audio Video Show 2019 – bilety

Zarówno bilety jednodniowe, jak i karnety na całe wydarzenie są jeszcze dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.


Lech Janerka wraca z nową płytą

Lech Janerka to laureat licznych nagród, w tym sześciu Fryderyków w kilku kategoriach, a także Złotego Fryderyka za całokształt twórczości, jak i nagrody 100-lecia ZAIKS-u. Po 14 latach od wydania ostatniej płyty Plagiaty, artysta wraca z nowym materiałem. Podczas Audio Video Show 2019 muzyk zaprezentuje premierowo kolejny singiel z płyty, a także opowie o procesie komponowania oraz nagrywania utworów.

fot. Jacek Poremba

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Audio Video Show 2019 | 8-10.11.2019

Biletomat.pl
40-60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.