L.U.C. walentynkowym kawałkiem zapowiada nową płytę. Gościnnie wystąpili Bovska i… znany aktor.


15 lutego 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Bo “relacje damsko męskie są jak łoniaki teriera – z dupy i pokręcone, ciężko zgłębić je od zera.”

Jeśli walentynkowy wieczór nie należało do udanych – kolacja się przypaliła, prezent nie trafił w gusta albo po prostu – w tym roku pociąg miłości jeszcze nie nadjechał, polecamy serdecznie do odsłuchu nowy kawałek L.U.C.a Kompromisy, w którym gościnnie pojawia się Bovska oraz Tomasz Kot w roli szalonego konduktora.

Kawałek o miłosnych i życiowych kompromisach zwiastuje nową, liryczno-muzyczno-filmową płytę L.U.C.a zatytułowaną Good L.U.C.K., która pojawi się w sklepach już 16 marca. A zaraz później L.U.C. wyruszy w trasę koncertową!

Do współpracy przy nowym materiale Łukasz Rostkowski zaprosił bardzo zacnych gości. Na płycie poza Bovską i Tomaszem Koem pojawi się Gutek, folkowe Laboratorium Pieśni, Robert Cichy, Arek Jakubik, Katarzyna Figura i Karolina Czarnecka.

Za produkcję krążka odpowiadają L.U.C. oraz młody producent ES.CE, który ma już na swoim koncie współpracę m.in. z holenderskim muzykiem Joe Kickass z Killing Skills i DJ-em BRK.

 

Bo “relacje damsko męskie są jak łoniaki teriera – z dupy i pokręcone, ciężko zgłębić je od zera.” Jeśli walentynkowy wieczór nie należało do udanych – kolacja się przypaliła, prezent nie trafił w gusta albo po prostu – w tym roku pociąg miłości jeszcze nie nadjechał, polecamy serdecznie do odsłuchu nowy kawałek L.U.C.a Kompromisy, w […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →