Kupujesz za dużo ciuchów? Często zmieniasz styl? Biblioteka Ubrań powstała z myślą o Tobie.


27 października 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Otwierasz szafę pełną ciuchów i stwierdzasz, że nie masz w co się ubrać? Zamiast kolejnych nieprzemyślanych zakupów lepiej odwiedź Bibliotekę Ubrań.

Kupowanie co sezon nowych ciuchów jest nieekologiczne, nieekonomiczne i na pewno nie praktyczne. Najczęściej zakupowy szał kończy się tym, że w szafach zalegają nam tony ciuchów, które ostatni raz mieliśmy na sobie kilka lat temu.

Dlatego dwie świadome wrocławianki zafascynowane modą postanowiły założyć Bibliotekę Ubrań, w której będzie można wypożyczyć ubrania na weekend lub miesiąc.

Zasada działania Biblioteki Ubrań jest prosta – przeglądasz wirtualną szafę, zamawiasz, odbierasz ciuszki od kuriera i cieszysz się nowymi stylówami. A kiedy już się Tobie znudzą – zwracasz je do BU.

Biblioteka Ubrań będzie miała zasięg ogólnopolski, niestety nie wiadomo jeszcze, ile będzie kosztowało wypożyczenie ubrań, ale na pewno mniej to się odbije na Waszym portfelu, niż wizyta w centrum handlowym.

Otwierasz szafę pełną ciuchów i stwierdzasz, że nie masz w co się ubrać? Zamiast kolejnych nieprzemyślanych zakupów lepiej odwiedź Bibliotekę Ubrań. Kupowanie co sezon nowych ciuchów jest nieekologiczne, nieekonomiczne i na pewno nie praktyczne. Najczęściej zakupowy szał kończy się tym, że w szafach zalegają nam tony ciuchów, które ostatni raz mieliśmy na sobie kilka lat […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →