Kup bilet na wyjątkowy koncert Bobby McFerrin & Gimme 5 w Katowicach


09 kwietnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Bobby McFerrin powraca do Polski ze znakomitym, innowatorskim przedsięwzięciem Gimme 5.

Autor najbardziej pozytywnej piosenki w muzyce rozrywkowej – Don’t Worry, Be Happy, wystąpi podczas wiosennej trasy z wyjątkowym projektem.

Wraz z czwórką znakomitych muzyków: Joey’em Blakem, Judi Vinar, Rhiannon i Davidem Wormem, najpierw stworzy na żywo utwory zwane Circlesongs, a następnie podda je od razu żywej interpretacji.

Zgromadzona w sali publiczność zostanie zaproszona przez artystów do współtworzenia koncertu a’capella: gwizdania, tupania, mruczenia, klaskania, kląskania, naśladowania echa, wyprawiania niezwerbalizowanych modłów, słowem: wydawania z siebie wyzwalających wolną duszę dźwięków.

To, na czym od lat zależy McFerrinowi to dzielenie się ze słuchaczami niesamowitym poczuciem wolności, jakie daje śpiew i występowanie na żywo.

Wspólne przeżywanie muzyki, kreowanie porozumienia bez słów, wymiana pozytywnej energii to rzeczy, które marzą się artyście, gdy spotykamy go na scenie.

Koncert w Polsce odbędzie się już 4 maja w katowickim NOSPRze. 

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.