Kup bilet na Polibuda Open Air 2019


23 kwietnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

POA to dwudniowa impreza studentów Politechniki Poznańskiej. Sprawdź, kto zagra w tym roku.

W tym roku impreza odbędzie się już po raz trzynasty. Zaczęło się od niewielkiej imprezy organizowanej na trawniku przed jednym z wydziałów, na którą przychodzili jedynie studenci Polibudy. Teraz na teren festiwalu przybywają tłumy studentów innych poznańskich uczelni i nie tylko. 

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 10-11 maja. Podczas dwóch dni na scenie wystąpią: The Black Bones, Late Nights, Lej Mi Pół, Nocny Kochanek, DJ WAJS, DROPE, CoolCat, Łydka Grubasa, Bracia Figo Fagot i DJ HAZEL.

Zobacz, jak było w zeszłym roku:

Oprócz koncertów, uczestnicy będą mogli również skorzystać z różnych atrakcji w strefie Animacji. Bilety są dostępne w sprzedaży na stronie BILETOMAT.PL.

Fot: Konrad Wojtkowiak

POA to dwudniowa impreza studentów Politechniki Poznańskiej. Sprawdź, kto zagra w tym roku. W tym roku impreza odbędzie się już po raz trzynasty. Zaczęło się od niewielkiej imprezy organizowanej na trawniku przed jednym z wydziałów, na którą przychodzili jedynie studenci Polibudy. Teraz na teren festiwalu przybywają tłumy studentów innych poznańskich uczelni i nie tylko.  Zobacz […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →