Kultowy magazyn znika z kiosków. W latach 90 wychowywał tysiące nastolatków.


29 grudnia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

To prawdziwy koniec ery – w środę, 27 grudnia, pojawił się w kioskach ostatni numer magazynu Bravo!

W latach 90. każdy numer wzbudzał ogromne emocje. Przez ponad 25 lat Bravo wychowywało rzesze nastolatków. To tu można było przeczytać o pierwszych pocałunkach, poradzić się specjalisty w sprawach sercowych, zdobyć najlepsze metody na pryszcze, prześledzić z dreszczykiem miłosną fotostory oraz oczywiście znaleźć plakaty największych gwiazdek zza wielkiej wody.

Trochę obciachowe, trochę kultowe pismo dla młodzieży jest już jednak przeszłością. Jak poinformował portal Wirtualne Media, wydawnictwo Bauer zdecydowało się na wycofanie pisma Bravo Polska ze sprzedaży. Oczywiście ze względu na słabą sprzedaż.

Jeśli więc chcecie złapać historyczny numer Bravo – lećcie do kiosku. Za ostatnie polskie wydanie tego jakże oryginalnego w formie i treści periodyku zapłacicie jedynie 2.99.

To prawdziwy koniec ery – w środę, 27 grudnia, pojawił się w kioskach ostatni numer magazynu Bravo! W latach 90. każdy numer wzbudzał ogromne emocje. Przez ponad 25 lat Bravo wychowywało rzesze nastolatków. To tu można było przeczytać o pierwszych pocałunkach, poradzić się specjalisty w sprawach sercowych, zdobyć najlepsze metody na pryszcze, prześledzić z dreszczykiem miłosną […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →