Kultowe poznańskie knajpy Raj i Cafe La Ruina znikają ze Śródki!


07 stycznia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Coś się kończy, coś się zaczyna…

Kto ma chrapkę na pyszną zupę pho i najlepszy sernik na Śródce – ma czas tylko do końca marca! Po 7 latach działalności kultowe poznańskie miejscówki – Cafe La Ruina i Raj zostaną zamknięte. :/

31 marca 2019 roku po raz ostatni na Śródce ugotujemy kuchnię podróży i upieczemy dla Was twaróg. Tak, naprawdę jesteśmy tu tylko do końca marca tego roku, niecałe 3 miesiące. Mija właśnie równo 7 lat, kiedy pojawiliśmy się przy Śródka 3 Avenue i zajrzeliśmy przez brudne okna do malutkiego lokalu po upadłym monopolowym.

Zamknięcie lokali związane jest z remontem całej kamienicy, przez który obie miejscówki musiałyby przerwać działalność na ok. 2-3 miesiące.

Na szczęście dla miłośników rajskich smaków i wypieków Moniki mamy też dobrą wiadomość. Cafe La Ruina i Raj znikają ze Śródki, ale nie z Poznania. :) Obie knajpy przenoszą się na ulicę Święty Marcin, która właśnie jest w trakcie przebudowy. Jak obiecują właściciele – na Marcinie będzie jeszcze lepiej!

Dajemy słowo honoru, to będzie dwa albo trzy razy lepsza Ruina i Raj! Naprawdę! Z mnóstwem nowych, szalonych, bardzo dla nas ważnych, dobrych i inspirujących pomysłów.

Czekamy! <3

Fot. główne: Facebook/CafeLaRuinaiRaj

Coś się kończy, coś się zaczyna… Kto ma chrapkę na pyszną zupę pho i najlepszy sernik na Śródce – ma czas tylko do końca marca! Po 7 latach działalności kultowe poznańskie miejscówki – Cafe La Ruina i Raj zostaną zamknięte. :/ Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →