kadr z trailera filmu "Kryptonim Polska"

O miłości w przeciwnych obozach politycznych. Jest trailer „Kryptonim Polska”


21 lipca 2022

Podziel się newsem:

Do sieci trafił pierwszy trailer filmu Kryptonim Polska, który w ostatnich tygodniach wywołał spore kontrowersje swoją tematyką. Sprawdź szczegóły.

Mamo, możemy mieć Romeo i Julię w domu?

Kryptonim Polska to film, który rozgrzał do czerwoności internet w ostatnich tygodniach za sprawą zaledwie wycinku sceny i plakatów. Kinowy debiut Piotra Kumika budzi duże kontrowersje przede wszystkim swoją tematyką. O czym więc będzie film? W opisie twórców możemy przeczytać:

Gdyby nie kontuzja, Staszek (Maciej Musiałowski) byłby dziś gwiazdą Ekstraklasy. Gdyby nie złamane serce, Pola (Magdalena Maścianica) nadal mieszkałaby w Warszawie. Gdyby nie przypadek, prawdopodobnie nigdy by się nie spotkali. I nie doszłoby do wydarzeń, o których będzie mówił cały kraj. Ale co się stało, to się nie odstanie i tak oto zaczyna się prawdziwa jazda bez trzymanki. Bo on to miejscowy zadymiarz i narodowiec z grupy Romana (Borys Szyc). Ona zaś – aktywistka i uosobienie wszystkiego z czym Staszek i jego radykalni kumple poprzysięgli walczyć. Czy ich miłość ma jakikolwiek szanse i sens? Trudno powiedzieć, jeszcze trudniej przewiedzieć, lecz to co zaczęła strzała amora, skończy się prawdziwą lawiną komicznych zajść, w których udział wezmą media, politycy, zagraniczni goście, jeden dziarski ksiądz i masa osób z totalnie różnych parafii.

Opis twórców filmu Kryptonim Polska

Nieciężko więc znaleźć wspólne mianowniki z klasycznym dramatem Williama Shakespeare’a, Romeo i Julią. W przeciwieństwie do klasyka światowej literatury, film, za którego scenariusz odpowiadają Jakub Rużyłło i Łukasz Sychowicz ma być komedią. Internauci wymieniają między sobą główne pytanie. Czy film nie powieli szkodliwych stereotypów dotyczących obu stron sporu politycznego? O tym przekonamy się po premierze filmu, a ta już 2 września. W obsadzie Kryptonimu Polska znajdują się m.in. Maciej Musiałowski, Borys Szyc, Cezary Pazura, Piotr Cyrwus czy Antoni Królikowski. To co? Będzie hit czy kit? Wybierzecie się do kina? Jakie macie przeczucia co do kinowego debiutu Piotra Kumika?

Trailer filmu Kryptonim Polska

Jeden z plakatów promujących film

kryptonim polska
fot. materiały prasowe

Do sieci trafił pierwszy trailer filmu Kryptonim Polska, który w ostatnich tygodniach wywołał spore kontrowersje swoją tematyką. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Mamo, możemy mieć Romeo i Julię w domu? […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →