Koniec z darmowym siedzeniem na Fejsie? Facebook chce wprowadzić PŁATNY ABONAMENT!


20 lipca 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Facebook jest dla Was pierwszym źródłem informacji? Niedługo to może się skończyć!

Serwis Marka Zuckeberga planuje wprowadzić abonament na pojawiające się w serwisie treści! Chodzi o artykuły czasopism, wydawnictw i stron internetowych, które aktualnie udostępniane są użytkownikom za darmo.

Od października Facebook ma zacząć testowanie modelu będącego częścią projektu Facebook Journalism Project, w ramach którego na treści współpracujących z serwisem wydawców obowiązywałaby subskrypcja.

Na razie nie wiadomo dokładnie, kiedy nowe zasady wejdą w życie i jaki będzie koszt abonamentu dla użytkowników. Oczywiście nie obowiązywałby on w przypadku autorskich zdjęć, filmików i tekstów zamieszczanych przez Fejsbukowiczów.

Facebook jest dla Was pierwszym źródłem informacji? Niedługo to może się skończyć! Serwis Marka Zuckeberga planuje wprowadzić abonament na pojawiające się w serwisie treści! Chodzi o artykuły czasopism, wydawnictw i stron internetowych, które aktualnie udostępniane są użytkownikom za darmo. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze […]

Obserwuj nas na instagramie:


 

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →