Kończysz w 2018 roku 18 lat? Unia Europejska ma dla Ciebie wyjątkowy prezent!


18 grudnia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Z okazji urodzin będziesz mógł podróżować po całej Europie za darmo!

W 2018 roku Unia Europejska rozda świeżo upieczonym pełnoletnim obywatelom 20 tysięcy biletów na kolej Interrail – poinformował portal Lonely Planet. Parlament Europejski zatwierdził projekt, dzięki któremu młodzi ludzie będą mogli zwiedzić  Stary Kontynent i poznać jego kulturę.

Ale to nie koniec miłych wiadomości – według planu UE od 2020 roku bilet na podróż dookoła Europy ma z okazji 18 urodzin otrzymywać każdy mieszkaniec krajów wspólnoty.

via GIPHY

Szczegóły realizacji projektu nie są jeszcze znane, ale wiadomo na 100%, że edycją 2018 ma być objęta też Polska. Najtańszy bilet Interrail kosztuje 296 Euro i upoważnia do nieograniczonych podróży kolejowych po Europie przez okres 15 dni. Trzeba więc przyznać, że Unia Europejska ma gest. Młodzi, szykujcie bagaże! :)

via GIPHY

Z okazji urodzin będziesz mógł podróżować po całej Europie za darmo! W 2018 roku Unia Europejska rozda świeżo upieczonym pełnoletnim obywatelom 20 tysięcy biletów na kolej Interrail – poinformował portal Lonely Planet. Parlament Europejski zatwierdził projekt, dzięki któremu młodzi ludzie będą mogli zwiedzić  Stary Kontynent i poznać jego kulturę. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →