Koncertowe 3w1! Natalia Przybysz, Odet i Mikromusic wyruszają razem w trasę.

Ania Hofman
16 stycznia 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Nie ma sensu się ograniczać w muzycznych przyjemnościach. :)

Muzyczna „Trójca Święta” na jednej scenie? To wydarzy się już na wiosnę! Trzy niezwykłe kobiety. Trzy oryginalne głosy. I muzyczna przyjemność do potęgi trzeciej!

Natalia Przybysz, Mikromusic i Odet wyruszają we wspólną trasę koncertową. W marcu i kwietniu trzy mocne, kobiece głosy polskiej sceny wybrzmią w 8 miastach polski.

Dwóch z nich nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Natalia Przybysz – połowa duetu Sistars, świetna tekściara i niepokorna artystka wydała w zeszłym roku doskonały album Światło Nocne.

Natalia Grosiak od lat czaruje swoim wokalem w trip hopowo – jazzującym zespole Mikromusic. Niezwykle wrażliwa obserwatorka świata zewnętrznego i wewnętrznego z humorem i delikatnością śpiewa o emocjach współczesnych kobiet. Ostatnio na płycie Tak mi się nie chce.

Odet to nowa postać na polskiej scenie, o której niedługo na pewno będzie głośno, bowiem Odet pracuje właśnie nad debiutancką płytą, na którą sama tworzy teksty i muzykę. Wcześniej można było ją usłyszeć jako support przed koncertami Brodki.

To będzie eksplozja kobiecej energii!

Natalia Przybysz/Mikromusic/Odet – wspólna trasa koncertowa

15/03/ WARSZAWA/ Palladium

16/03/ POZNAŃ/ CK Zamek

17/03/ GDAŃSK/ Stary Maneż

18/03/ OLSZTYN/ CEiIK

22/03/ ŁÓDŹ/ Klub Wytwórnia

23/03/ KATOWICE/ Fabryka Porcelany

25/03/ LUBLIN/ Klub 30

08/04/ KRAKÓW/ Klub Studio

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.