Koncert Macklemore w Polsce wyprzedaje się, jak świeże bułeczki! Nie chcesz go przegapić? Kupuj bilet w trybie ASAP!


15 listopada 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Jego pierwszy występ w Polsce został okrzyknięty koncertem roku 2013! Wulkan energii Macklemore wiosną 2018 znów odwiedzi Polskę! Jeszcze nie masz biletu? Lepiej się pośpiesz!

Macklemore is back! Najbardziej pozytywny i uśmiechnięty raper w USA przyjedzie do Polski promować swój najnowszy solowy album Gemini.

Po długiej współpracy z Ryanem Lewisem Macklmore powrócił ze swoją 4 solową płytą, na której udzielają się takie gwiazdy, jak Skylar Grey, Kesha, Lil Yachty czy Abir. Album Gemini promuje singiel Glorious, którego bohaterką jest 100-letnia babcia artysty!

Macklemore pojawi się 26 kwietnia na warszawskim Torwarze. Bilety sprzedają się w zawrotnym tempie, więc jeśli jeszcze nie zaopatrzyliście się w wejściówkę, proponujemy o bilecie na Macklemore’a wspomnieć w liście do św. Mikołaja. ;)

Jego pierwszy występ w Polsce został okrzyknięty koncertem roku 2013! Wulkan energii Macklemore wiosną 2018 znów odwiedzi Polskę! Jeszcze nie masz biletu? Lepiej się pośpiesz! Macklemore is back! Najbardziej pozytywny i uśmiechnięty raper w USA przyjedzie do Polski promować swój najnowszy solowy album Gemini. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →