Koncert Macklemore w Polsce wyprzedaje się, jak świeże bułeczki! Nie chcesz go przegapić? Kupuj bilet w trybie ASAP!

Ania Hofman
15 listopada 2017

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Jego pierwszy występ w Polsce został okrzyknięty koncertem roku 2013! Wulkan energii Macklemore wiosną 2018 znów odwiedzi Polskę! Jeszcze nie masz biletu? Lepiej się pośpiesz!

Macklemore is back! Najbardziej pozytywny i uśmiechnięty raper w USA przyjedzie do Polski promować swój najnowszy solowy album Gemini.

Po długiej współpracy z Ryanem Lewisem Macklmore powrócił ze swoją 4 solową płytą, na której udzielają się takie gwiazdy, jak Skylar Grey, Kesha, Lil Yachty czy Abir. Album Gemini promuje singiel Glorious, którego bohaterką jest 100-letnia babcia artysty!

Macklemore pojawi się 26 kwietnia na warszawskim Torwarze. Bilety sprzedają się w zawrotnym tempie, więc jeśli jeszcze nie zaopatrzyliście się w wejściówkę, proponujemy o bilecie na Macklemore’a wspomnieć w liście do św. Mikołaja. ;)

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.