Kochasz zwierzęta? Na wakacje pojedziesz ZA DARMO!


26 maja 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Opieka nad zwierzętami to nowy pomysł na darmowy nocleg w luksusowych willach na całym świecie! :)

Jak wiadomo, nie każdego czworonoga można wziąć ze sobą na wakacje. Dlatego właśnie powstał serwis Trusted Housesitters, w którym miłośnicy zwierząt mogą oferować swoje usługi.

Za opiekę i dopieszczanie pupili właściciele nieodpłatnie udostępniają swoje metraże. Krótko mówiąc, oni wyjeżdżają na wczasy, a ty opiekujesz się zwierzakami np. w luksusowej willi na Prowansji albo nowoczesnym apartamencie w Los Angeles.

Brzmi zachęcająco? Zweryfikowani przez serwis opiekunowie zobowiązani są płacenia abonamentu w wysokości 10 dolarów miesięcznie. W sumie niewiele, jak na czynsz w eksluzywnej posiadłości. ;)

Dla wielu młodych ludzi Trusted Housesitters jest alternatywą dla coachsurfingu i pomysłem na tanie wakacje. Podoba się Wam ta idea? Darmowy dach nad głową za opiekowanie się takim słodziakiem brzmi całkiem nieźle!

 

Opieka nad zwierzętami to nowy pomysł na darmowy nocleg w luksusowych willach na całym świecie! :) Jak wiadomo, nie każdego czworonoga można wziąć ze sobą na wakacje. Dlatego właśnie powstał serwis Trusted Housesitters, w którym miłośnicy zwierząt mogą oferować swoje usługi. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →