Kochasz pieseły? Wybierz się na Łapa Targ w Poznaniu!


15 kwietnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

22 kwietnia w poznańskiej Concordii odbędzie się event dla wszystkich miłośników czworonogów.

Uwielbiasz swojego psa i traktujesz go jak członka rodziny? Kochasz wszystkie czworonożne i puchate zwierzątka? W takim razie zarezerwuj sobie 22 kwietnia czas na wizytę na Łapa Targu!

Łapa Targ to impreza promująca świadome, odpowiedzialne i pełne miłości opiekowanie się zwierzakami. W poznańskiej Concordia Design będzie można kupić swoim czworonogom dizajnerskie ciuszki, miski i inne akcesoria (np. rowerowe transportery), pomóc Fundacji Animal Security oraz zrobić sobie dziarę!

Fundacja Animal Security i poznańskie studio tatuażu Dziarczyńcy organizują bowiem na Łapa Targu akcję “Dziara na Łapie” – wzory przygotowane przez Dziarczyńców będzie można wybrać wg zasady “kto pierwszy ten lepszy”, a dochód z akcji zostanie przekazany fundacji. :)

Poza tym na Łapa Targu nie zabraknie darmowych warsztatów i wykładów na temat psich sportów i behawiorystyki. Impreza odbędzie się w godzinach 11-19, a wszelkie info na temat atrakcji i wystawców znajdziecie TUTAJ.

Wpadajcie 22 kwietnia do poznańskiej Concordia Design! Będzie mnóstwo powodów do merdania ogonem! :)

via GIPHY

Fot. Łapa Targ/Facebook

 

22 kwietnia w poznańskiej Concordii odbędzie się event dla wszystkich miłośników czworonogów. Uwielbiasz swojego psa i traktujesz go jak członka rodziny? Kochasz wszystkie czworonożne i puchate zwierzątka? W takim razie zarezerwuj sobie 22 kwietnia czas na wizytę na Łapa Targu! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →