Kochasz dziary i pieseły? W Dzień Dziarytatywny pomożesz schronisku i wrócisz do domu z nowym tatuażem!


07 marca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Już 10 marca w Warszawie odbędzie się świetna akcja dla miłośników tatuaży, czworonogów i dobrej muzy.

Myślisz o nowym tatuażu na wiosnę? W Dzień Dziarytatywny będziesz mógł zrobić sobie piękną dziarę, a przy okazji pomożesz zwierzakom ze Schroniska w Korabiewicach i spędzisz sobotę w wybornym towarzystwie!

Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva! 10 marca organizuje charytatywny Walk In w warszawskim klubie ISKRA. Na imprezie ponad 20 tatuatorów będzie dziarać swoje flashe, a cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na pomoc czworonogom z Korabiewic.

Lista artystów, z których usług będzie można skorzystać jest naprawdę imponująca. Do Dnia Dziarytatywnego dołączyli m.in.:

– Basia Juda Królink
– Olek Koszewski Lupus Ink
– Karol Sutura
– Łukasz Chojecki
– Maryjka Rysunki i Tatuaże
– Arek Zawadka Blind Elephant
– Ciotka Zu – tatuaże
– Kuba Drożak
– Aleksandra Nowak Blondi Ink
– Marta Izabela Gamska Nucléaire Tattoo
– Martyna Zuza Zua Bogusz
– ViolaJakuczek
– Gryzak
– Tempz
– Alexx Kopylov tattoo
– Radosław Batoon Sentkiewicz
– Gaja Dot Tattoo
– Dawid Szubert
– Futro
– Bogdan tattoo
– Kusy Tattoo
– Krzysztof Wisniewski
– David Rudziński
– Olga Mopik Sienkiewicz
– Nastia – Tattoo Autist

Wzory przygotowane specjalnie na tę okazję będzie można sprawdzić przed imprezą na stronie wydarzenia na FB, ale w Dzień Dziarytatywny obowiązywać będzie zasada “kto pierwszy, ten lepszy”. Ceny mają oscylować w granicach 200-600 zł, ale ponieważ cel jest szczytny, wiadomo – im więcej dacie za dziarę, tym lepiej będzie się żyło psiakom. :)

Ponadto w Dzień Dziarytatywny można liczyć na opowieści o Korabkach, prelekcje o psiej behawiorystyce, kiermasze, wegeżarcie, koncert zespołu Moriah Woods oraz afterparty w klimacie house/techno!

Łączcie przyjemne z pożytecznym i wpadajcie na Dzień Dziarytatywny do klubu ISKRA 10 marca! Szczegółowy plan wydarzeń Dnia Dziarytatywnego znajdziecie TUTAJ, a po więcej info na temat afterparty prosimy klikać tutaj. 

Już 10 marca w Warszawie odbędzie się świetna akcja dla miłośników tatuaży, czworonogów i dobrej muzy. Myślisz o nowym tatuażu na wiosnę? W Dzień Dziarytatywny będziesz mógł zrobić sobie piękną dziarę, a przy okazji pomożesz zwierzakom ze Schroniska w Korabiewicach i spędzisz sobotę w wybornym towarzystwie! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →