Kobiecy orgazm? Naukowcy dowiedzieli się, jak działa i… jak wygląda!


02 czerwca 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Grupa badaczy z Uniwestytetu Rutgersa przeskanowała grupę masturbujących się kobiet i doszła do zaskakujących wniosków!

Kobiecy orgazm to jedna z najbardziej tajemniczych spraw na świecie. Dlatego naukowcy z uczelni w New Jersey postanowili się bliżej przyjrzeć tematowi kobiecej rozkoszy.

W tym celu przebadano grupę kobiet, które stymulowały się w środku specjalnego skanera. Urządzenie nagrało to, co dzieje się w  głowie niewiasty, kiedy doznaje orgazmu. Widok rzeczywiście można ocenić jako mind blowing. ;)

Jak czytamy na portalu Ifl Sience, przy okazji naukowcy dowiedli, że orgazm kobiety zaczyna się i kończy w głowie. 5 lat wcześniej przeprowadzono to samo doświadczenie na grupie pań sparaliżowanych od pasa w dół. Okazało się, że w mózgi obu grup przeżywał cielesną rozkosz w ten sam sposób.

Hm… czyli jednak łechtanie IQ bardziej na panie działa, niż po prostu… łechtanie. ;)

 

Grupa badaczy z Uniwestytetu Rutgersa przeskanowała grupę masturbujących się kobiet i doszła do zaskakujących wniosków! Kobiecy orgazm to jedna z najbardziej tajemniczych spraw na świecie. Dlatego naukowcy z uczelni w New Jersey postanowili się bliżej przyjrzeć tematowi kobiecej rozkoszy. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →