Klub Smolna dołączył do akcji WOŚP. 14 stycznia imprezujesz pro publico bono!


09 stycznia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

W niedzielny wieczór zagra amerykańska gwiazda muzyki klubowej  Seth Troxler.

Smolna gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! W dniu Wielkiego Finału, po światełku do nieba, polecamy imprezę w warszawskim klubie, gdzie zagra Seth Toxler, który będzie świętował wydanie nowej EPki i 10-lecie działalności w Europie. Partnerem imprezy jest Burn Energy Drink.

Poza amerykańską gwiazdą muzyki klubowej swoje sety zaprezentują też Sincz i Seb Skalski. Tego dnia wjazd na imprezę jest darmowy – jednak przy wejściu będzie stała puszka WOŚP-u, do której możecie wrzucać hajsy na fundację Jurka Owsiaka. Czy może być coś lepszego, niż imprezowanie dla dobra ogółu? ;)

Oprócz niedzielnej imprezy klub Smolna zorganizował też aukcję charytatywną, z której dochód wesprze Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Do wylicytowania są bardzo ładne cacka – winylowe portrety DJ-ów, którzy odwiedzili klub z autografami. Chcecie mieć je na ścianie? Klikajcie TUTAJ .:)

W niedzielny wieczór zagra amerykańska gwiazda muzyki klubowej  Seth Troxler. Smolna gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! W dniu Wielkiego Finału, po światełku do nieba, polecamy imprezę w warszawskim klubie, gdzie zagra Seth Toxler, który będzie świętował wydanie nowej EPki i 10-lecie działalności w Europie. Partnerem imprezy jest Burn Energy Drink. Zobacz także Co […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →