Klipy weselne od SuperWeddings pokazują, jak wygląda TRUE LOVE!


28 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Sebastian z SuperWeddings opowiada historie miłosne lepiej, niż pełnometrażowe, romantyczne filmy!

Trwa moda na śluby rodem z Pinteresta! Klimatyczne miejsca jak z bajki, składanie przysięgi wśród drzew, romantyczny, lekki wystrój.

Jedną z pamiątek dla młodej pary jest sesja zdjęciowa, która potem ląduje na facebookowej osi czasu. Jest jeszcze coś, co kiedyś nagrywano na kasety VHS… ślubne video!

 Sebastian Nadryka – założyciel SupperWeddings  – robi to najlepiej! Jest mężem, ojcem, podróżnikiem i narratorem obrazu. Nie spodziewał się nigdy, że właśnie to będzie jego zajęciem i sposobem na pokazanie swojej kreatywności. Jego filmy są wzruszające i potrafią poruszyć łzę w oku.

A tak opowiada o swojej pracy:

Wszystkie historie zaczynają się od bicia serca. Moja historia również. Wszystko, co robię pochodzi prosto z serca i tam też ma trafiać. Moje filmy są o ludziach, o Was – interesuje mnie Twoja historia, która tylko przypadkowo rozgrywa się podczas ślubu. Tym jest dla mnie bycie filmowcem ślubnym.

Więcej materiałów kryje się pod tym adresem: Super-Weddings

Wszystkie zdjęcia użyte w artykule są autorstwa SUPER-WEDDINGS.

Sebastian z SuperWeddings opowiada historie miłosne lepiej, niż pełnometrażowe, romantyczne filmy! Trwa moda na śluby rodem z Pinteresta! Klimatyczne miejsca jak z bajki, składanie przysięgi wśród drzew, romantyczny, lekki wystrój. Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →