Klapki Kuboty będzie można kupić w Biedronce


24 lipca 2019

Podziel się newsem:

Styl z lat 90-tych wciąż popularny! Moda często zatacza koło i tak stało się również ze słynnymi klapkami Kuboty.

Klapki Kubota w Biedronce

W Biedronce znajdą się w ofercie do kupienia… kultowe klapki KUBOTY. W zeszłym roku grupa przyjaciół postanowiła ponownie wprowadzić na rynek klapki z rzepą. Nowe modele reaktywowanej firmy stały się must have w streetwear’ze.

Klapki Kubota – od kiedy można kupić, w jakiej cenie

Moda na lata 90-te nie przemija. Wraca do sieciówek i Biedronki. W tym roku klapki Kubota obchodziły 25 lecie. Biedronka zapowiada sprzedaż klapek Kubota w wybranych dyskontach od 25 lipca do 7 sierpnia.

Nie będzie to jednak najlepsza jakość wykonania. Cena jest wyjątkowo niska, za klapki (męskie w rozmiarach 41-44, damskie 37-40) zapłacicie tylko 19,99 zł.

Ciekawe, czy zainteresowanie będzie tak samo duże, jak wtedy, kiedy w Lidlu można było kupić Crocsy w atrakcyjnej cenie ;)

Z okazji 25-lecia istnienia marki Kubota, twórcy zapowiadają także dużo nowości. W nowym sezonie pojawią się zaskakujące współprace oraz premiery kolejnych linii klapków. W ofercie pojawią się produkowane w Polsce klapki basenowe, pierwsze w Europie klapki personalizowane, odzież oraz nowe akcesoria: breloki, przypinki i worki.

Wiecie, czy Wasi rodzice nosili Kuboty? Dla Was są cool czy niekoniecznie?

Zdjęcie główne: sputniknews.com

Styl z lat 90-tych wciąż popularny! Moda często zatacza koło i tak stało się również ze słynnymi klapkami Kuboty. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 godziny […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →