KISS ruszają w pożegnalną trasę koncertową. W lipcu zagrają w Polsce

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Legendarny zespół KISS po ponad 45-letniej karierze zapowiedział pożegnalną trasę End Of The Road World Tour. W lipcu będzie można zobaczyć ich na żywo w Gliwicach. Sprawdźcie szczegóły.

KISS to amerykański zespół założony przez Paula Stanley’a i Gene’a Simmonsa na przełomie 1972 i 1973 roku. To, co najbardziej ich wyróżnia to makijaż, kostiumy i pokazy pirotechniczne podczas koncertów.

Na dyskografię grupy składa się kilkadziesiąt pozycji, w tym albumy studyjne, albumy koncertowe i kompilacje. Ich wydawnictwa sprzedały się w ilości ponad 100 milionów egzemplarzy.

KISS ruszają w pożegnalną trasę koncertową

Zespół po ponad 45 latach na scenie postanowił zakończyć karierę. Zanim to jednak nastąpi muzycy ruszają w ostatnią, światową trasę koncertową.

Wszystko, co zbudowaliśmy i wszystko, co zdobyliśmy w ciągu ostatnich czterech dekad nie byłoby możliwe, gdyby nie miliony ludzi na całym świecie, którzy przez te lata wypełniali kluby, areny i stadiony. To będzie największe święto dla tych, którzy nas widzieli i ostatnia szansa, którzy nie mieli jeszcze okazji. KISS Army – żegnamy się ostatnią trasą koncertową podczas największych koncertów. Odejdziemy tak, jak przyszliśmy … Niepokorni i Niepowstrzymani

KISS pożegnalna trasa koncertowa

KISS w Polsce – data, bilety

Pożegnalna trasa zespołu obejmuje także Polskę Ostatnia okazja, aby zobaczyć KISS na żywo będzie miała miejsce 15 lipca w Arenie Gliwice. Bilety na ten koncert są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Legendarny zespół KISS po ponad 45-letniej karierze zapowiedział pożegnalną trasę End Of The Road World Tour. W lipcu będzie można zobaczyć ich na żywo w Gliwicach. Sprawdźcie szczegóły. KISS to amerykański zespół założony przez Paula Stanley’a i Gene’a Simmonsa na przełomie 1972 i 1973 roku. To, co najbardziej ich wyróżnia to makijaż, kostiumy i pokazy […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

KISS End Of The Road World Tour - Arena Gliwice | 15.07.2020

Biletomat.pl
od 249 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.