Kings of Convenience wracają z nowym krążkiem. Ale najpierw…


01 sierpnia 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Nadchodzi pierwszy od siedmiu lat album grupy Kings of Convenience!

Erlend Øye i Eirik Glambek Bøe zwierają szyki i zapowiadają nowy materiał Kings of Convenience. Duet swoją ostatnią płytę studyjną wydał w 2009 roku. W 2014 roku ukazała się druga solowa płyta Erlenda Legao.

Nowy materiał jest już gotowy w surowej formie, ale zespół postanowił, że najpierw musi przetestować go na żywo. Dlatego Kings of Convenience ruszą wkrótce w trasę koncertową po Europie. Trasa The Unrecorded Record obejmie m.in, Holandię, Niemcy, Danię i Szwecję. Duet zagra podczas koncertów tylko nowe piosenki.

“Pod koniec trasy wejdziemy do studia i spróbujemy uchwycić to, co mamy nadzieję, że wykrystalizuje się podczas koncertów” – mówią Erlend i Eirik.

Mac Miller zapowiada album numerem z Andersonem Paakiem

 

Nadchodzi pierwszy od siedmiu lat album grupy Kings of Convenience! Erlend Øye i Eirik Glambek Bøe zwierają szyki i zapowiadają nowy materiał Kings of Convenience. Duet swoją ostatnią płytę studyjną wydał w 2009 roku. W 2014 roku ukazała się druga solowa płyta Erlenda Legao. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →