Kiesza powraca z nowym hitem! W te wakacje to jej kawałek będzie królował na parkietach?


03 czerwca 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Nagrany z holenderskim DJ’em utwór Don’t want you back ma szansę powtórzyć sukces piosenki Hideaway!

Przed wakacjami Kiesza powraca z parkietową petardą! Kanadyjska wokalistka i pochodzący z Holandii DJ Bakermat nagrali singiel, który w te wakacje ma szanse podbić serca i parkiety. :)

Don’t want you back to klubowy, taneczny kawałek, w którym zawadiacki wokal Kieszy łączy się z oldskulowym, tanecznym bitem stworzonym przez Bakermata. Do singla nagrano utrzymany w klimacie lat ’90 teledysk, który nawiązuje do ery kaset VHS z gwiazdami fitnessu.

No cóż, nawet jeśli nowy kawałek Kieszy nie będzie królował w klubach muzycznych, to na pewno będzie go słychać w klubach… fitness. ;)

Jak myślicie, Don’t Want You Back ma szansę powtórzyć sukces Kieszy sprzed trzech lat? Naszym zdaniem nowy singiel kanadyjskiej wokalistki i holenderskiego DJ’a to niezły, wakacyjny sztosik. :)

Nagrany z holenderskim DJ’em utwór Don’t want you back ma szansę powtórzyć sukces piosenki Hideaway! Przed wakacjami Kiesza powraca z parkietową petardą! Kanadyjska wokalistka i pochodzący z Holandii DJ Bakermat nagrali singiel, który w te wakacje ma szanse podbić serca i parkiety. :) Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →