Kierunek Festiwale: Open’er, Audioriver, Tauron? Na co warto się wybrać w tym roku?


21 maja 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Sezon festiwalowy można uznać za otwarty! Już niedługo na polskich scenach pojawią się największe gwiazdy, które będzie można podziwiać pod chmurką. Gdzie w tym roku będzie najlepiej?

Żaden fan dobrej muzy i zabawy nie wyobraża sobie wakacji bez udziału w przynajmniej jednym festiwalu. Razem z latem do naszego kraju przybędą gwiazdy światowego formatu – kto pojawi się w tym roku na największych festiwalach muzycznych w Polsce? Na co warto kupić karnet już teraz?

ORANGE WARSAW FESTIVAL 2017  (2-3 czerwca 2017)

Festiwalowe szaleństwo rozpocznie się już na początku czerwca! Na Orange Warsaw Festival w tym roku pojawią się takie gwiazdy, jak Years & Years, Kings of Leon i Justice.

OPEN’ER FESTIVAL 2017 (28 czerwca – 2 lipca 2017)

Tegoroczny line up w Gdyni jest bardzo różnorodny – na scenie pojawi się m.in. Radiohead, M.I.A., Foo Fighters i The Weeknd. Będzie więc dużo alternatywy, rocka, tanecznych rytmów i dobrego mainstreamu.

TAURON FESTIVAL 2017 (6-9 lipca 2017)

Tym razem katowicki festiwal odbędzie się w lipcu. W industrialnych przestrzeniach zagrają m.in. The Cinematic Orchestra i Rosin Murphy.

AUDIORIVER 2017 (28-30 lipca 2017)

Ostatni weekend lipca należy do najlepszej elektroniki – w Płocku na scenie pojawią się takie gwiazdy, jak  Boyz Noise, DJ Storm czy Mount Kimbie.

OFF FESTIVAL 2017 (4-6 sierpnia 2017)

Na Off’ie co roku prezentowana jest najlepsza alternatywa. W tym roku poza polskimi bandami w Dolinie Trzech Stawów zagości m.in. PJ Harvey i Talib Kweli.

 

 

Sezon festiwalowy można uznać za otwarty! Już niedługo na polskich scenach pojawią się największe gwiazdy, które będzie można podziwiać pod chmurką. Gdzie w tym roku będzie najlepiej? Żaden fan dobrej muzy i zabawy nie wyobraża sobie wakacji bez udziału w przynajmniej jednym festiwalu. Razem z latem do naszego kraju przybędą gwiazdy światowego formatu – kto […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →