Kevin Spacey zrobił coming out. Reakcja Netflixa zaskoczyła wszystkich!


31 października 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Dzień po skandalu z bohaterem House Of Cards w roli głównej Netflix ogłosił koniec serialu!

Kevin Spacey jest kolejną gwiazdą (po Harvey’u Weinsteinie i Terry’m Richardsonie), pod którego adresem pojawiły się oskarżenia o molestowanie seksualne. Tym razem Anthony Rapp publicznie wyznał, że w latach 80. doszło między nim, a Kevinem Spacey’m do niemiłego zdarzenia o podłożu seksualnym.

Jak wyznał Anthony Rapp w wywiadzie dla Buzzfeed.com, po jednej z imprez Kevin Spacey wziął go na ręce, a potem położył się na niego. Aktor znany m.in. z filmu American Beauty od razu publicznie przeprosił za swoje zachowanie, zaznaczając jednak, że żadnego takiego zdarzenia sprzed 30 lat sobie nie przypomina. Jednocześnie aktor zrobił coming out i przyznał, że jest gejem.

Niedługo później do sieci trafiła informacja o tym, że Netflix rezygnuje z kontynuacji jednego ze swoich najpopularniejszych seriali, w którym główną rolę gra właśnie Kevin Spacey. Okazuje się, że produkcja House Of Cards zakończy się na 6. sezonie, który zostanie wyemitowany w 2018 roku.

Netflix zaprzecza, by decyzja ta miała bezpośredni związek z aferą wokół Kevina Spacey, jednak zbieżność w czasie obu wydarzeń daje do myślenia…

Dzień po skandalu z bohaterem House Of Cards w roli głównej Netflix ogłosił koniec serialu! Kevin Spacey jest kolejną gwiazdą (po Harvey’u Weinsteinie i Terry’m Richardsonie), pod którego adresem pojawiły się oskarżenia o molestowanie seksualne. Tym razem Anthony Rapp publicznie wyznał, że w latach 80. doszło między nim, a Kevinem Spacey’m do niemiłego zdarzenia o podłożu seksualnym. […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →