Kesha w koronie cierniowej modli się w nowym klipie. Takiego powrotu się nie spodziewaliśmy…


09 lipca 2017

Podziel się newsem:

Po całej dramie związanej z konfliktem z Dr. Luke’em Kesha powraca z nowym teledyskiem. Jej kawałek Praying to prawdziwy manifest.

Reklama

Na ten singiel z oceanem wszyscy czekali z niecierpliwością. Kasha przez wiele lat walczyła o swoją wolność artystyczną próbując uwolnić się od kontraktu na wyłączność z wytwórnią Dr. Luke’a. Przy okazji artystka oskarżała producenta o molestowanie i znęcanie się psychiczne.

W końcu Kesha powróciła z nowym materiałem. Jej utwór Praying z pewnością jest manifestem i zapowiedzią kolejnego etapu w życiu. Nowy teledysk Keshy opływa w kiczem i egzaltacją. W klipie m.in. widzimy artystkę w roli anioła z koroną cierniową.

Zobaczcie pierwszy od lat solowe dzieło Keshy. Myślicie, że zaliczyła powrót w wielkim stylu? Naszym zdaniem ta drama jest zdecydowanie za przerysowana. ;)

Praying (Official Video) by Kesha on VEVO.

 

Po całej dramie związanej z konfliktem z Dr. Luke’em Kesha powraca z nowym teledyskiem. Jej kawałek Praying to prawdziwy manifest. Na ten singiel z oceanem wszyscy czekali z niecierpliwością. Kasha przez wiele lat walczyła o swoją wolność artystyczną próbując uwolnić się od kontraktu na wyłączność z wytwórnią Dr. Luke’a. Przy okazji artystka oskarżała producenta o molestowanie […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: