KAZAR STUDIO – nowa streetwearowa polska marka


05 czerwca 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Pojawiła się nowa nowa streetwearowa polska marka - KAZAR STUDIO. Zobacz co oferuje i zdecyduj, czy chcesz mieć coś  z tą metką w swojej szafie.

Polski rynek mody wzbogaca się o nową streetwearową i dość silną markę KAZAR STUDIO. Kampania, która pojawiła się w internecie pokazuje spontaniczne i zdystansowane pokolenie. Dużo kolorów, modnych krojów, inspiracji z pokazów… jednak wygoda w tym wydaniu jest podkreślona.

W kolekcji znajdziemy hity tego sezonu, czyli damskie buty kowbojki, sneakersy inspirowane latami 90-tymi. Oczywiście dostępny jest też spory wybór akcesoriów, w tym modne modele okularów. Poza modnymi ubraniami od Kazar Studio możemy też mieć torbę na psa, opakowania na prezerwatywy.

Sam Prezes Zarządu Kazar Group o marce:

W DNA naszej nowej marki wpisane są takie wartości jak poczucie humoru, dystans do siebie i otaczającego świata, odwaga, liberalizm, tolerancja. To brand nowoczesny, kreatywny, dynamiczny, o unikalnym charakterze, który nie narzuca światopoglądu, nie definiuje trendów, nie trzyma się schematów, pozostając otwartym na swoich konsumentów – bez względu na ich wiek, płeć, preferencje czy osobowość

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: