Kayah i Tomasz Bagiński stworzyli współczesną, słowiańską baśń. Czarna Polana to małe arcydzieło.


26 lutego 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Inspiracjami do stworzenia teledysku były Puszcza Białowieska i… proces produkcji polskiej wódki!

Jeśli drzemie w Was Świtezianka lub pradawny Waligóra, lubicie grać w Wiedźmina, a na imprezach podśpiewujecie sobie “Kolorowy Wiatr” z Pocahontas – Czarna Polana najprawdopodobniej też przypadnie Wam do gustu.

Tomasz Bagiński (tak, to ten od nominowanej do Oscara Katedry) stworzył wyjątkową animację do muzyki skomponowanej przez Atanasa Valkova i zaśpiewanej przez Kayah oraz folkową formację Laboratorium Pieśni.

Ten teledysk to małe arcydzieło zrobione przez najlepszych w swoich dziedzinach. Bardzo nam się podoba taki powrót do słowiańskich korzeni w najlepszym gatunku. Aż chce się pobiec na łąkę i poczuć wiatr we włosach! ;)

Inspiracjami do stworzenia teledysku były Puszcza Białowieska i… proces produkcji polskiej wódki! Jeśli drzemie w Was Świtezianka lub pradawny Waligóra, lubicie grać w Wiedźmina, a na imprezach podśpiewujecie sobie “Kolorowy Wiatr” z Pocahontas – Czarna Polana najprawdopodobniej też przypadnie Wam do gustu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki […]

Obserwuj nas na instagramie:


 

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →