Kayah i Goran Bregovic znów razem na scenie! Kultowy duet jesienią zagra w Warszawie.


31 stycznia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Po sukcesie zeszłorocznej trasy koncertowej niezwykły duet znów zagra na żywo dla polskiej publiczności!

Prawy do lewego, lewy do prawego! Już niedługo będzie można zatańczyć do największych przebojów Kayah i Gorana Bregovica. Niezwykły duet ponownie wystąpi w Warszawie!

Ich zeszłoroczna, wrześniowa trasa była wielkim sukcesem, a przeboje z wydanej prawie 2 dekady temu płyty podbijają serca kolejnych pokoleń. We wrześniu 2017 roku Kayah i Goran Bregovic z orkiestrą zagrali 8 koncertów w 7 polskich miastach. Powrót energicznego duetu polska publika przyjęła z wielkim entuzjazmem, dlatego Kayah i Goran postanowili jeszcze raz pojawić się wspólnie na scenie – ich koncert odbędzie się 5 października 2018 roku na warszawskim Torwarze.

Ci, którzy nie byli na koncercie w zeszłym roku – mogą nadrobić zaległości. Kto był – może przeżyć to jeszcze raz. Koncert Kayah i Bregovica to muzyczny żywioł pełen energii, folkowych brzmień i kultowych hitów, takich jak Śpij kochany, śpij, Nie ma, nie ma ciebie i oczywiście – Prawy do lewego.

Po sukcesie zeszłorocznej trasy koncertowej niezwykły duet znów zagra na żywo dla polskiej publiczności! Prawy do lewego, lewy do prawego! Już niedługo będzie można zatańczyć do największych przebojów Kayah i Gorana Bregovica. Niezwykły duet ponownie wystąpi w Warszawie! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →