fot. Angelika Klimek

Kathia z jesienną trasą. Artystka promuje swój pierwszy album „Przestrzeń”


09 listopada 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Kathia to 20-letnia producentka, kompozytorka, autorka tekstów, multiinstrumentalistka i wokalistka. 

Kathia zadebiutowała płytą

Wyczekiwany przez wiele osób debiutancki album Kathii, Przestrzeń, właśnie się ukazał. Na płycie znalazły się wydane wcześniej single, takie jak Berlin, ciało i lekka jak powietrze. Jej muzykę chwalili dziennikarze muzyczni i odbiorcy. Ci ostatni zagłosowali w streamingu – w serwisie Spotify utwory Kathii mają łącznie 1 milion odsłuchań.

Różnorodnie i po polsku

Artystka na nowej płycie mocno ewoluowała w porównaniu z wydaną w 2019 r. EP-ką Town. Tam mieszała stylistykę z pogranicza soulu i R&B ze współczesnym rapem. Debiutancka płyta to w całości polskie teksty – dojrzałe i kipiące od emocji – a także zmysłowa, duszna, ale zarazem subtelna muzyka, która przenika się z głębokim głosem Kathii. Jest różnorodnie, a pianino łączy się na Przestrzeni z elementami elektroniki.

Koncerty i nagrody

Artystka zagrała ponad 170 koncertów, w tym na takich festiwalach jak Jarocin Festiwal, Soundrive Festiwal. Jej występy zostały świetnie odebrane przez widzów Next Fest Festival, Męskiego Grania, czy Great September, a na Festiwalu Fama artystka otrzymała Nagrodę Główną – TRYTON.

Kup bilet na koncert Kathii!

Teraz czas na kolejne koncerty. Kathia wystąpi 19 listopada we Wrocławiu w klubie Tony – bilety na to wydarzenie możecie kupić na stronie Biletomat.pl.

Kathia to 20-letnia producentka, kompozytorka, autorka tekstów, multiinstrumentalistka i wokalistka.  Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Kathia zadebiutowała płytą Wyczekiwany przez wiele osób debiutancki album Kathii, Przestrzeń, właśnie się ukazał. Na […]

Obserwuj nas na instagramie:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →