Katastrofa na festiwalu w Hiszpanii! Zawaliła się platforma, na której bawiło się… 300 osób!


14 sierpnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Jak podają media, według naocznych świadków konstrukcja nie wytrzymała skaczących ludzi. 

Na festiwalu w hiszpańskim Vigo doszło do tragedii! W trakcie koncertu rapera Rela B. zawaliła się drewniana konstrukcja, na której bawiła się widownia. W wyniku katastrofy rannych zostało ponad 300 rannych, w tym 5 osób bardzo poważnie – relacjonuje portal Poinformowani.pl.

Impreza odbywała się nad oceanem i w wyniku zawalenia się konstrukcji część festiwalowiczów wpadło do wody, ale na szczęście nikt nie został uwięziony pod konstrukcją oraz w wypadku nie ma ofiar śmiertelnych.

Na razie nie wiadomo, jaka była przyczyna tragedii – czy zawiniły tu kwestie techniczne, czy na teren festiwalu wpuszczono zbyt wiele osób. Burmistrz miasta Abel Caballero zapowiedział śledztwo w tej sprawie.

 

 

Jak podają media, według naocznych świadków konstrukcja nie wytrzymała skaczących ludzi.  Na festiwalu w hiszpańskim Vigo doszło do tragedii! W trakcie koncertu rapera Rela B. zawaliła się drewniana konstrukcja, na której bawiła się widownia. W wyniku katastrofy rannych zostało ponad 300 rannych, w tym 5 osób bardzo poważnie – relacjonuje portal Poinformowani.pl. Zobacz także Co […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →