Kasia Nosowska z synem na scenie! Posłuchaj, jak Kaśka i Miki brzmią w duecie!


06 listopada 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Syn Kasi Nosowskiej występuje z mamą na scenie podczas trasy #NaTłusto!

Kasia Nosowska koncertuje właśnie po Polsce (i nie tylko) promując swój najnowszy krążek “Basta”. W jednym z utworów na płycie gościnnie pojawił się syn wokalistki, Mikołaj Krajewski.

Okazało się, że Miki śpiewa z Kasią Nosowską nie tylko na krążku, ale również na koncertach! Syn Kasi Nosowskiej pojawił się na scenie podczas ostatnich występów w Londynie i Warszawie.

Posłuchajcie kawałka “Mówiła mi matka” w wykonaniu duetu Kasia Nosowska & Miki. Myślicie, że Miki odziedziczył muzyczny talent po mamie?

Jeśli chcecie zobaczyć Kasię Nosowską (i być może również Mikiego) na żywo – przypominamy, że wlotki na koncerty w ramach trasy Na Tłusto znajdziecie na Biletomat.pl. :)

Syn Kasi Nosowskiej występuje z mamą na scenie podczas trasy #NaTłusto! Kasia Nosowska koncertuje właśnie po Polsce (i nie tylko) promując swój najnowszy krążek “Basta”. W jednym z utworów na płycie gościnnie pojawił się syn wokalistki, Mikołaj Krajewski. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →