Kasia Nosowska z synem na scenie! Posłuchaj, jak Kaśka i Miki brzmią w duecie!


06 listopada 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Syn Kasi Nosowskiej występuje z mamą na scenie podczas trasy #NaTłusto!

Kasia Nosowska koncertuje właśnie po Polsce (i nie tylko) promując swój najnowszy krążek „Basta”. W jednym z utworów na płycie gościnnie pojawił się syn wokalistki, Mikołaj Krajewski.

Okazało się, że Miki śpiewa z Kasią Nosowską nie tylko na krążku, ale również na koncertach! Syn Kasi Nosowskiej pojawił się na scenie podczas ostatnich występów w Londynie i Warszawie.

Posłuchajcie kawałka „Mówiła mi matka” w wykonaniu duetu Kasia Nosowska & Miki. Myślicie, że Miki odziedziczył muzyczny talent po mamie?

Jeśli chcecie zobaczyć Kasię Nosowską (i być może również Mikiego) na żywo – przypominamy, że wlotki na koncerty w ramach trasy Na Tłusto znajdziecie na Biletomat.pl. :)

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
70 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.