Kasia Nosowska w roli Św. Mikołaja przypomina, że „Coraz bliżej święta”.


23 listopada 2018

Podziel się newsem:

Kaśka przerobiła kultowy przebój Coca Coli!

Kasia Nosowska ostatnio co chwilę zaskakuje swoimi nietypowymi rolami. Najpierw pojawiła się w elektronicznym duecie z Zamilską w ramach projektu T-Mobile Electronic Beats POWROTY, później zaskoczyła nowym krążkiem z tłustymi bitami Michała „FOXa” Króla, a teraz przerobiła jeden z najpopularniejszych świątecznych hitów!

O choinka! Kasia Nosowska z tej okazji przebrała się nawet za Św. Mikołaja!

Nie jest łatwo wziąć na warsztat piosenkę, która od dawna funkcjonuje w umysłach ludzi… Wraz z FOXem chcemy podzielić się naszą interpretacją… Być Świętym Mikołajem, pośród tak wielu Mikołajów – to jak wsiąść do teleportera i wylądować w czasach, gdy tak łatwo było o radość.

Tak Kasia Nosowska opowiada o pracy nad utworem.

Utwór „Coraz bliżej święta” jest polską wersją kultowego „Wonderful Dream”, wykonywanego przez amerykańską wokalistkę Melanie Thornton. W poprzednich latach polskie wersje przeboju wyśpiewali m.in. Kasia Kowalska i Margaret w towarzystwie finalistów programu The Voice of Poland.

Kaśka przerobiła kultowy przebój Coca Coli! Kasia Nosowska ostatnio co chwilę zaskakuje swoimi nietypowymi rolami. Najpierw pojawiła się w elektronicznym duecie z Zamilską w ramach projektu T-Mobile Electronic Beats POWROTY, później zaskoczyła nowym krążkiem z tłustymi bitami Michała „FOXa” Króla, a teraz przerobiła jeden z najpopularniejszych świątecznych hitów! O choinka! Kasia Nosowska z tej okazji przebrała […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →