Kasia Nosowska w nowym klipie daje czadu lepiej, niż Beyonce!


26 kwietnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Kolejna niesamowita przemiana Kasi!

Pamiętacie, jak w teledysku do Lemonade Beyonce, jako seksowna kobieta-demolka wyżywała z kijem bejsbolowym się na osiedlowych autach? W swoim klipie Kasia Nosowska robi to samo – choć w teledysku “Ja pas” ucierpiał tylko jeden samochód. ;)

Kasia Nosowska przeszła kolejną, niesamowitą, metamorfozę i… wygląda naprawdę świetnie! No i oczywiście nie zabrakło jej niesamowitego poczucia humoru. ;)

Rok 2018, z rożnych względów jest inny niż poprzednie. Hey odpoczywa, postanowiłam więc ten czas przeznaczyć na ruchy niepodległościowe Prezentuję Wam dziś pierwszą piosenkę z płyty, która ukaże się jesienią. Tym razem zmieszam krew z Michal Fox Krol, co oznacza, że słowa wystąpią w duecie z innymi niż dotąd dźwiękami. Starsza pani zaprasza do wyrażenia ekspresji poprzez ruch  Dziękujemy bardzo Jacek Kościuszko i całej ekipie, która współtworzyła z nami ten klip!

Tak o swój nowy teledysk Kasia Nosowska zapowiedziała na Facebooku. A przy okazji przypominamy, że niedługo do sklepów trafi książka wokalistki nawiązująca do jej genialnych instagramowych filmików “A ja żem powiedziała…”

Kolejna niesamowita przemiana Kasi! Pamiętacie, jak w teledysku do Lemonade Beyonce, jako seksowna kobieta-demolka wyżywała z kijem bejsbolowym się na osiedlowych autach? W swoim klipie Kasia Nosowska robi to samo – choć w teledysku “Ja pas” ucierpiał tylko jeden samochód. ;) Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →