Kasia Lins zagra w warszawskim Niebie! Zgarnij wejściówki na koncert!


29 marca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Posłuchajcie na żywo kawałków z debiutanckiego krążka Kasi “Wiersz ostatni”.

Już 6 kwietnia w stołecznym Niebie wybrzmi nostalgiczny alt pop z odrobiną folku, rocka i soulu. Kasia Lins tworzy autorski, jedyny w swoim rodzaju muzyczny miks, który przypadł do gustu m.in. Darii Zawiałow, Xxanaxxowi i Gabi Drzewieckiej.

Kasia Lins zadebiutowała w 2013 roku i od tego czasu sama komponuje, pisze i śpiewa urokliwe piosenki, które 23 lutego pojawiły się na jej debiutanckiej płycie “Wiersz ostatni”. Teraz jest okazja, by nowego materiału Kasi posłuchać na żywo.

Kasia Lins 6 kwietnia wystąpi w warszawskim Klubie Niebo. Będziemy mieć dla Was do wygrania wejściówki na ten koncert – śledźcie więc bacznie nasz fanpage na Facebooku! A komu się nie poszczęści, ten może kupić bilety na Biletomat.pl. Do zobaczenia. :)

Posłuchajcie na żywo kawałków z debiutanckiego krążka Kasi “Wiersz ostatni”. Już 6 kwietnia w stołecznym Niebie wybrzmi nostalgiczny alt pop z odrobiną folku, rocka i soulu. Kasia Lins tworzy autorski, jedyny w swoim rodzaju muzyczny miks, który przypadł do gustu m.in. Darii Zawiałow, Xxanaxxowi i Gabi Drzewieckiej. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →