Kanye West z okazji premiery swojego nowego krążka YE zrobił niezłą bibkę.


01 czerwca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Mamy od Kenye’go niezły prezent z okazji Dnia Dziecka. ;)

Obiecał i dotrzymał słowa. 1 czerwca w sieci pojawił się 8 krążek Kanye’go Westa, na którym poza 7 kawałkami pojawiła się cała masa świetnych gości, takich jak Ty Dolla $ign, Kid Cudi, Nicki Minaj, Charlie Wilson, Kevin Parker i Lil Yachty.

Na nowym krążku Kanye’go Westa nie zabrakło oczywiście kontrowersyjnych tekstów i odniesień do sytuacji w USA (m.in. akcji #MeToo). Wyrapowanych komentarzy Kanye Westa możecie sprawdzić w popularnych serwisach streamingowych.

Kanye West album YE zaprezentował przedpremierowo na specjalnej imprezie w Jackson Hole w stanie Wyoming, czyli w miejscu, w którym powstawał materiał. Wydarzenie było transmitowane za pośrednictwem aplikacji WAV, a towarzystwo bawiło się wybornie.

WYOMING

Post udostępniony przez joncaramanica (@joncaramanica)

Jak zdradziła Kim Kardashian, w drodze na listening party Kanye zrobił iPhone’em zdjęcie, które trafiło na okładkę wydawnictwa.

Mamy od Kenye’go niezły prezent z okazji Dnia Dziecka. ;) Obiecał i dotrzymał słowa. 1 czerwca w sieci pojawił się 8 krążek Kanye’go Westa, na którym poza 7 kawałkami pojawiła się cała masa świetnych gości, takich jak Ty Dolla $ign, Kid Cudi, Nicki Minaj, Charlie Wilson, Kevin Parker i Lil Yachty. Zobacz także Co obejrzeć po […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →